Затриманий в Італії мафіозі з «Каморри» виявився партнером Бродського

  			Затриманий в Італії мафіозі з «Каморри» виявився партнером Бродського
169409 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Італії заарештували Марко Ді Лауро – бізнес-партнера київського бізнесмена і політика Михайла Бродського. Його називають босом мафіозного клану «Каморра». Разом з Ді Лауро Бродський відкрив підприємство «Венето-Італія», пише видання «Известия».

Про затримання мафіозі повідомила «Українська правда» з посиланням на «Німецьку хвилю».

Зазначається, що на Марко Ді Лауро полювали 14 років. Його схопили в Неаполі. У спецоперації брали участь 150 людей.

Ді Лауро погорів на вбивстві, яке було скоєне за день до затримання. Це така резонансна подія для країни, що правоохоронцям надійшла окрема подяка від Прем’єр-міністра Італії Джузеппе Конте.

«Известия» в свою чергу пишуть, що в ході обшуків досить швидко був встановлений зв’язок Марко Ді Лауро з Україною. Знайдено рахунки і деякі документи, які підтверджують те, що мафіозі був бізнес-партнером київського підприємця Михайла Бродського. У 2003 році вони інвестували в спільну компанію «Венето-Італія». Офіційно вона спеціалізувалася на виготовленні матраців, в тому числі на виробництві сировини для них.

Цікаво, що одним з місць, де раніше ховався Ді Лауро від правоохоронців, стала шикарна вілла Бродського. Замок 18 століття розташований недалеко від Верони. Про його покупку Бродським ще минулого року повідомляли ЗМІ. З деякими проміжками, в замку Ді Лауро проживав протягом всього 2018 року, повідомляють італійські правоохоронці. У ньому вже проведені обшуки.

Рахунки компанії «Венето-Італія» арештовані. На умовах анонімності в Генеральній прокуратурі України журналістам підтвердили, що італійські колеги вже звернулися із запитом до Києва з метою отримати додаткову інформацію про економічну діяльність компанії «Венето» Михайла Бродського на території нашої країни. Італійці підозрюють, що використовуючи прямий зв’язок між «Венето» та «Венето-Італія» Ді Лауро міг відмивати гроші, зароблені на торгівлі наркотиками.

До слова, саме після успішної роботи української поліції карабінери змогли вийти на слід Марко Ді Лауро. Не так давно місцеві органи розслідували інформацію про незаконний склад матраців компанії «Венето» в Чорнобильській зоні. У матрацах правоохоронці знайшли наркотики. Тоді київські поліцейські звернулися за допомогою до італійських колег і залучили до розслідування Інтерпол. В Італії були затримані три члена бандитського угруповання. Вони підтвердили участь Михайла Бродського в схемах італійської мафії. Після цього, за віллою Бродського почалося оперативне спостереження.

«Известия» додають, що сам бізнесмен поки ніяк не коментував ситуацію: перед публікацією матеріалу він не відповідав на дзвінки журналістів, а також на повідомлення в соціальній мережі Facebook. У ГПУ повідомляють, що після затримання Ді Лауро Інтерпол може оголосити Бродського в міжнародний розшук.

Джерело: 1news

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео