Україна та Грузія обговорили можливість поїздок між країнами за внутрішніми паспортами

  			Україна та Грузія обговорили можливість поїздок між країнами за внутрішніми паспортами
196187 ПЕРЕГЛЯДІВ
Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко обговорив з новопризначеним прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе шляхи активізації двостороннього співробітництва та можливість запровадження поїздок між країнами за внутрішніми паспортами громадян.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко 17 липня під час візиту до Грузії зустрівся з новопризначеним прем’єр-міністром цієї країни Мамукою Бахтадзе. Під час зустрічі було обговорено можливість поїздок громадян України та Грузії між країнами за внутрішніми паспортами. Грузинська сторона висловила готовність прискорити внутрішньодержавні процедури, які б дозволили відкрити можливість для взаємних поїздок», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що Олександр Саєнко привітав прем’єр-міністра Грузії з призначенням на посаду та формуванням нового уряду, а також передав від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана запрошення новому главі грузинського уряду здійснити офіційний візит в Україну восени цього року.

«Цей візит міг би бути приурочений до 100-річчя встановлення дипломатичних та консульських відносин між Україною й Грузією», – підкреслив український міністр.

Сторони також обговорили проведення засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, яке може відбутися вже цьогоріч.

Окрім цього, сторони висловили готовність активізувати співпрацю у розбудові транспортних коридорів у межах «Нового Шовкового шляху».

«Україна готова продовжувати конструктивний діалог і співпрацю з питань вдосконалення існуючих та розвитку нових транспортних маршрутів, а також усунення перешкод на шляху руху товарів і послуг. У цьому контексті актуальним є питання розвитку «Нового Шовкового шляху», – наголосив Саєнко, додавши, що розбудова таких транспортних коридорів дасть змогу суттєво збільшити обсяги українського експорту.

Також міністр Кабінету Міністрів України та прем’єр-міністр Грузії обмінялися думками щодо реформ, які проводяться урядами двох країн, зокрема в державному управлінні, економіці, освіті.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео