«Ukrainian Heart» — платформа, що об’єднала Україну та Італію

  			«Ukrainian Heart» — платформа, що об’єднала Україну та Італію
57877 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Ukrainian Heart» соціально-культурна платформа, яка об’єднала Україну та Італію в бажанні спільними зусиллями поєднати тих, кому не байдуже майбутнє.

15 березня 2018 року в Італії, в Aeroporti Di Puglia міста Барі, культурно-соціальний проект «Ukrainian Heart» на 14-ому «Workshop” презентував програму платформи для розвитку культурної, соціальної дипломатії між двома країнами — Італією та Україною.

Серед присутніх на заході були: віце-президент регіону Апулія, представники всіх провідних туроператорів Італії, топ-менеджери всіх ланок влади Італії, власники та генеральні директори аеропортів та адміністрацій, представники КМДА, Торгово-промислової палати України, відомі українські сучасні дизайнери та митці, а також представники топ медіа-холдингів Італії та України, головні інформаційні телеканали та сайти країни.
«Ukrainian Heart» — це платформа, основною метою якої є об’єднання всіх, хто опікується проблематикою створення позитивного іміджу України у світі, оскільки лише об`єднання конструктивних підходів бізнес моделей, культурних та соціальних поглядів, в результаті створить підґрунтя для спільного вирішення всіх існуючих питань та моделювання майбутнього»,- зазначив Ігор Мізрах, співзасновник «Ukrainian Heart».
«Сьогодні синергія бізнесу та культури є саме тим потужним рушієм, який повністю відповідає потребам сучасного суспільства. Якщо раніше такі галузі, як культурна та соціальна, погано вписувалися в традиційні бізнес-моделі, а іноді зовсім ігнорувалися як непотрібні, то сьогодні, враховуючи сучасний стиль змін координат у всіх сфера життя і викоренення парканів чіткого розмежування, бізнесмени вибудовують цілі та плани щодо прискореного розвитку з міжнародними бізнес-платформами, враховуючи потреби культурного та соціального спрямування», — наголосила Ганна Максимчук, співзасновник “Ukrainian Heart”.
Гармонійний та скоординований розвиток, що забезпечить культурно-соціальна платформа «Ukrainian Heart», своїм прикладом засвідчить необхідність комплексного підходу від діалогу до стратегічного планування кроків на декілька років вперед, як єдино можливий вихід із ситуації, яка наразі негативно прогресує в українському суспільстві.

«Україна завжди була, є і буде країною талановитих та неперевершених особистостей, які пишаються тим, що представники титульної нації щиро та відкрито вибудовують взаємодію із всіма представниками інших держав, що мешкають на її території. Не є винятком й італійці, які сьогодні активніше відкривають для себе Україну не тільки як туристичного, а і як соціално-культурного партнера, з яким легко знайти спільну мову», — наголосив Марко Франчіні, генеральний директор аеропортів у містах Барі, Бріндізі, Таранто та Фоджа.

«Проаналізувавши головні тези щодо співіснування та взаємодії на платформі «Ukrainian Heart» в соціальній, культурній, туристичній та екологічній сферах, ми виступили з ініціативою підписання Меморандуму про взаємодію в особі співзасновників платформи Ігоря Мізраха та Ганни Максимчук з української сторони, та в моєму обличчі, як першого віце-президента регіону Апулії», — зазначила Барбара Валензано.
Др. Рокі Малатеста, генеральний директор Управління туризму Puglia Promozione та Юлія Коваленко, засновник «IQ Tours»

“Туризм зажди був тією рушійною силою, яка об’єднує людей та країни. Саме тому «ІQ Tours”, головною метою якого є не тільки забезпечення комфортного та легкого відпочинку, підтримує платформу “Ukrainian Heart”. Ми вбачаємо в роботі представництва даної платформи в Апулії значні кроки для розвитку чіткої туристичної взаємодії. Крім того, це можливість презентувати все розмаїття багатства української культури», — наголосила Юлія Коваленко, засновник туристичної компанії «IQ Tours».

vse.media

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео