У столиці Грузії близько 40 людей вийшли на протест проти заяв президентки Саломе Зурабішвілі.

  			У столиці Грузії близько 40 людей вийшли на протест проти заяв президентки Саломе Зурабішвілі.
225870 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Її треба терміново відсторонити від посади» У столиці Грузії близько 40 людей вийшли на протест проти заяв президентки Саломе Зурабішвілі.

Про це повідомляє джерело «Кавказский Узел».

Учасниця акції Анна Чархалашвілі зазначила, що заяви Зурабішвілі суперечать державним інтересам.

Учасники акції рух «Росія — окупант» підняли  червоні картки, які в спорті використовують для дискваліфікації гравця з поля..

«Її треба терміново відсторонити від посади. З цим заявами вона виступає на посаді президентки та наносить шкоду країні», — зазначила учасниця.

Вона додала, що для початку імпічменту президента в Грузії необхідно отримати значну підтримку суспільства, й рух «Росія — окупант» готовий співпрацювати в цьому питанні з політичними партіями.

Раніше, в інтерв’ю «Голосу Америки» Зурабішвілі говорила про Абхазію та Південну Осетію, зовнішньополітичний курс Грузії та ріст стратегічної ролі Чорного моря: «Нам не треба робити кроки, які можуть розцінити як провокацію. І я не думаю, що США готові до розміщення тут військової бази, яка, ймовірно, викличе реакцію як з боку Росії, так і терористичних рухів, які дуже активні в цьому регіоні»

Володимир Бажадзе, керівник Центру демократичного розвитку та громадянського суспільства прокоментував «Кавказскому Узлу» акцію протесту, вказавши, що заяви Зурабішвілі не можуть бути підґрунтям для імпічменту. Адже для цього треба факт державної зради або ж злочину.

16 грудня 2018 року новообрана президентка Грузії Саломе Зурабішвілі під час церемонії інавгурації склала присягу й офіційно вступила на посаду глави держави.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео