У США сенатори вимагають розслідувати зв’язки Трампа та Deutsche Bank

  			У США сенатори вимагають розслідувати зв’язки Трампа та Deutsche Bank
141902 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лист опублікований 6 червня, на сайті сенатора від штату Огайо Шеррода Брауна.

Американські сенатори надіслали лист до Федеральної резервної системи США, у якому вимагають розслідувати зв’язки президента Дональда Трампа і його зятя Джареда Кушнера з Deutsche Bank.

Кріс Ван Голлен та Шеррод Браун вимагають від ФРС розслідувати зв’язки Трампа та Кушнера з німецьким банком, заявляючи, що “співробітники банку ігнорували підозрілі дії на рахунках”, пов’язаних з президентом США та його зятем. Також сенатори від Демократичної партії надіслали лист до Deutsche Bank та вимагають відповідей.

Агенція Reuters зазначає, банк відмовився коментувати лист сенаторів. Водночас у ФРС повідомили, що отримали листа від сенаторів і готують відповідь. Станом на 7 червня ні Дональд Трамп, ні прес-служба Білого дому не прокоментували лист сенаторів-демократів.

The New York Times у травні повідомляла, що керівники Deutsche Bank відкинули рекомендації фахівців банку у боротьбі з відмиванням грошей. Вони радили повідомити уряду про декілька підозрілих угод, пов’язаних із підприємствами, які контролює Трамп.

Комітети Палати представників з розвідки та фінансів направили повістки Deutsche Bank в рамках розслідування справи про фінанси американського президента, слідчі підозрювали, що іноземні суб’єкти, зокрема Росія, могли впливати на Трампа або членів його сім’ї.

У квітні 2019 року Трамп, члени його родини та його партнери по бізнесу подали позов проти Deutsche Bank і Capital One. У ньому вони вимагали заборонити фінансовим установам розкривати Конгресу США інформацію про грошові операції Трампа. Однак Deutsche Bank оголосив, що приєднається до законного розслідування та буде надавати слідству інформацію.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео