У Мінську масові арешти: облава на учасників акції до Дня Волі

  			У Мінську масові арешти: облава на учасників акції до Дня Волі
113690 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це пише місцеве опозиційне видання Charter 97.

За його інформацією, на Жовтневій площі затримані виконуючий обов’язки голови Об’єднаної громадянської партії Микола Козлов і співголова партії “Білоруська християнська демократія” Віталій Римашевський. Лідерів правоцентристської коаліції затримали на очах журналістів. Також затримали опозиційну активістку Олену Товсту, яка прикувала себе ланцюгом до стовпа.

Опозиційні політики збиралися покласти квіти до будинку, де було проголошено Білоруську Народну Республіку.

Як пояснила Товста, вона це зробила, оскільки “День Волі проходить в неволі”.  Активістка також висловила свій протест проти затримань, які відбулися 24 березня. До активістки підійшли міліціонери, аби перевірити документи, перекусили ланцюг і затримали через 10 хвилин після початку акції.

Також були затримані музиканти Лявон Вольський, Ігор Варашкевіч і Змітер Войтюшкевич і Павло Аракелян, які збиралися дати безкоштовний концерт в центрі Мінська.

Люди, які прийшли на концерт, продовжують співати пісні відомих музикантів, незважаючи на затримання. Міліція попередила учасників імпровізованого концерту, що до них може бути застосована сила.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео