У Франції відбулися демонстрації проти хвилі антисемітизму

  			У Франції відбулися демонстрації проти хвилі антисемітизму
253439 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тисячі людей взяли участь у демонстраціях по всій Франції, вийшли на вулиці Парижа та інших міст під гаслом “Досить!”, протестуючи проти хвилі антисемітизму в країні. До них приєдналися політики лівих і правих партій, в тому числі і колишні президенти Франсуа Олланд і Ніколя Саркозі.

Наразі немає офіційної інформації, скільки точно людей вийшли на вулиці, але демонстрації пройшли не лише в Парижі, а й у 60 інших містах країни, в тому числі в Марселі, Бордо і Нанті.

Причини того, чому люди вийшли на демонстрації? Джерело повідомляло, що у вівторок у східній Франції невідомі пошкодили близько 80 могил на єврейському кладовищі перед загальнонаціональними маршами проти зростання антисемітських нападів. Цей випадок став одним з багатьох проявів антисемітизму, зареєстрованих в країні за останні кілька місяців.

Ті, хто це зробив, не гідні бути громадянами Французької республіки і будуть покарані, – сказав президент.

Лише за останній тиждень невідомі осквернили зображенням свастики портрет французького політика Сімони Вейль, яка пережила Голокост, написали фарбою слово “євреї” німецькою мовою на вітрині магазину, що належить євреям, а також зрубали дерево, посаджене в пам’ять молодого єврея, замученого до смерті антисемітською бандою.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео