Росію вкотре піймали на цинічній брехні

  			Росію вкотре піймали на цинічній брехні
226835 ПЕРЕГЛЯДІВ

Польська прокуратура спростувала заяви агенції ТАСС про ніби то визнання польськими слідчими помилки пілотів,  яка стала причиною Смоленської катастрофи.

Минулого тижня польські прокурори здійснювали візит в Росію для проведення процесуальних дій, пов’язаних з оглядом уламків президенського Ту-154М, що знаходяться в ангарі на військовому аеродромі “Смоленськ-Північний”.

ТАСС повідомило, що слідчі Слідчого комітету Росії разом з польськими колегами вивчили фрагменти літака Ту-154М загиблого президента Польщі Леха Качинського, який розбився під Смоленськом у 2010 році.

“Як повідомили ТАСС у прес-службі Слідчого комітету РФ, матеріали розслідування свідчать про помилку екіпажу”, – кажуть російські журналісти.

Прес-секретар Нацпрокуратури Польщі Ева Бялик підтвердила, що  в травні польські прокурори були в Смоленську з метою огляду уламків, однак на основі їхніх дій не можна зробити висновок щодо вини пілотів.

“Огляд не був завершений. Прокурори повинні знову відправитися в Смоленськ, щоб продовжити процесуальні дії”, – повідомила вона і додала, що польські слідчі під час поїздки не спілкувалися з журналістами і не ділилися враженнями з російськими слідчими.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео