Перевести час раз і назавжди

85438 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЄС вирішило перевести час раз і назавжди.

Нещодавно почалося онлайн-голосування, за результатами якого Євро Союз вирішить за яким саме часом будуть жити усі мешканці країн ЄС.

Справа в тому, що перехід з одного часу на інший має неабиякий вплив на людське здоров’я, про що не раз повідомляли лікарі. У багатьох людей знижується чи підіймається тиск, страждає імунна система. Лікарям все ж таки вдалося добитися чіткого політичного та владного волевиявлення з цього питання.

5 липня, в четвер, був запущений сайт, на якому і відбувається голосування за літній або зимовий час. Проголосувати можливо буде до 16 серпня цього року включно. Неочікуваний наплив людей, які виявили своє бажання проголосувати, призупинило наразі роботу сайту і його тимчасово заблоковано.

Країни члени ЄС вважають вибір єдиного часу назавжди гарною ідеєю. Якщо вірити результатам опитування, яке нещодавно провів інститут з вивчення громадської думки Forsa в Німеччині, більшість німців за те, щоб скасувати перехід на літній час.

Експерти ж вважають що перехід на інший час ніяк не поліпшить економічну ситуацію країн, і тому також виступають за скасування такої процедури. Але не всі думки співпадають. Спеціалісти з Брюсселя навпаки вважать, що переведення годинників спроможне економити електроенергію.

За результатами дослідження ЄС у 2014 році було доведено, що наразі неконтрольована зупинка переходу на інший час, створила б справжній колапс для більшості компаній та мешканців країн-союзників.  

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео