Онлайн-магазин Alibaba за добу продав в Китаї товарів на $25 млрд

  			Онлайн-магазин Alibaba за добу продав в Китаї товарів на $25 млрд
57185 ПЕРЕГЛЯДІВ

Китайська інтернет-компанія Alibaba продала товарів на рекордні 160 млрд юанів ($25,3 млрд) у «День холостяка». Про це повідомляє Bloomberg.

«День холостяка» відзначається в Китаї щороку 11 листопада. Протягом доби магазини влаштовують масштабні розпродажі, які приносять компаніям величезні прибутки. Цього разу продажі компанії виросли на 39% в порівнянні з «Днем холостяка» в 2016 році.

У компанії також розповіли, що в моменти пікового навантаження сервера Alibaba обробляли 256 тис. транзакцій в секунду. Перший пакунок був доставлений клієнту вже через 12 хвилин після початку дії знижок. Тільки за перші три хвилини покупці витратили $1,5 млрд. За чотири години до закінчення розпродажу глава Cainiao (логістичної служби Alibaba) Вань Лін повідомив, що число вже існуючих замовлень на доставку перевищило 700 мільйонів. Для порівняння, в минулому році за підсумками всієї 24-годинний онлайн-розпродажі було доставлено близько 657 мільйонів посилок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Британец установил новый мировой рекорд скорости в летающем костюме. Видео

Між тим, керівництво Alibaba планує зробити щорічну акцію більш глобальною. День холостяка, який спочатку був задуманий з метою допомогти самотнім людям знайти собі пару, в даний час відзначається в Китаї грандіозним розпродажем. Магазини 11 листопада серйозно знижують ціни, а покупці готуються до цього заздалегідь і хочуть встигнути зробити покупки першими.

Перший фестиваль знижок Alibaba за участю всього 27 торгових компаній відбувся в 2009 році. Тоді організатори хотіли привернути увагу до важливості електронної комерції, але за останні 9 років захід став наймасштабнішим розпродажем в світі. Сума покупок перевищує масштаб американської «чорної п’ятниці» і «кіберпонеділка» разом узятих.

zaxid.net

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео