Найтонший. Apple почала виробництво процесорів A12 для нових iPhone

  			Найтонший. Apple почала виробництво процесорів A12 для нових iPhone
57352 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) запустила масове виробництво чіпів наступного покоління A12 для нових моделей iPhone.

Процесор A12, стане першою мобільною системою, яка використовує 7-нм технологічний процес в комерційному пристрої, пише The Verge.

Технологія 7-нм відноситься до щільності транзисторів на чіпі, хоча точні специфікації можуть відрізнятися між виробниками. Використання меншого тепроцеса дозволяє процесорам бути менше, швидше і ефективніше, і з часом може призвести до економії витрат. З ними смартфони зможуть працювати від батареї довше і менше нагріватися, або, зберігши автономність і термопакет попереднього покоління чіпів, бути сильнішим.

Поточні провідні процесори на смартфонах, такі як Apple A11 Bionic і Snapdragon 845 Qualcomm, зараз проводяться з 10-нм процесом.

У TSMC відзначили, що на відміну від 10-нм техпроцесу, затребуваного тільки для декількох мобільних систем-на-чіпі, новий техпроцес буде використовуватися, крім мобільних процесорів, для чіпів різного призначення.

Очікується, що Apple в цьому році випустить три iPhone – збільшену і стандартну версії апарату, аналогічного iPhone X, а також “бюджетний” варіант з тим же дизайном, але більш доступними комплектуючими.

Раніше повідомлялось, що Apple запатентувала нову технологію розпізнавання осбличчя, яка буде включати біометричне сканування вен користувача. Така форма біометричної аутентифікації могла б потенційно розрізняти близнят. Патент описує використання інфрачервоного випромінювача і приймача, який може виявляти зразки кровоносних судин нижче поверхні шкіри.

НВ

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео