Масштаб перемоги України в суді по полоненим морякам: Клімкін закликав подивитися на «МЛЯВУ І БЕЗЗУБУ» реакцію Москви

  			Масштаб перемоги України в суді по полоненим морякам: Клімкін закликав подивитися на «МЛЯВУ І БЕЗЗУБУ» реакцію Москви
198057 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рішення міжнародної інстанції настільки переконливе, що в Росії немає реальної відповіді.

Масштаб української перемоги у справі про правову оцінку полону моряків і захоплення суден поблизу Керченської протоки дуже великий. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму Twitter.

“Почитайте мляву і беззубу заяву МЗС РФ щодо рішення Міжнародного Трибуналу з морського права, і зрозумієте масштаб нашої сьогоднішньої перемоги”, – закликав головний український дипломат. “Росія має повернути кораблі, а головне – звільнити наших моряків”, – додав він.

Клімкін оприлюднив фото українських дипломатів, які були задіяні в процесі. “Так виглядає просте дипломатичне щастя. Вітаю, колеги”, – прокоментував світлину керівник МЗС України

Як повідомлялося, голова трибуналу суддя Чжин Хьон Пак оголосив про необзідність звільнення  українських моряків і повернення України захоплених суден, однак розгляд справи триватиме. Росія і Україна повинні до 25 червня представити звіти щодо інциденту в Керченській протоці. У відповідь міністерство закордонних справ РФ заперечило наявність юрисдикції у Міжнародного трибуналу ООН з морського права розглядати справу України проти РФ щодо захоплення українських суден і моряків.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео