Литва пообіцяла кожному мешканцю 1000 євро за відмову від старого авто

  			Литва пообіцяла кожному мешканцю 1000 євро за відмову від старого авто
58052 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомляє джерело Delfi.

Міністр навколишнього середовища Литви Кястутіс Мажейка зявив, що одразу після затвердження плану скорочення забруднюючих викидів мешканцям за відмову від старого автомобіля можна буде виплачувати тисячу євро в рамках заохочення покупки нового авто. У розглянутих Кабінетом міністрів заходах щодо скорочення забруднюючих викидів на це передбачено виділити з держбюджету 30 млн євро.

“Потрібно допомогти людям відмовитися, і ми вважаємо, що ця мотивуюча цифра повинна бути близько тисячі євро, при відмові від старого автомобіля і придбанні нового”, –  каже Мажейка.

Мешканці, які рініше відмовилися від автомобілів які забруднюють повітря, також матимуть змогу отримати пільги на громадський транспорт.

Органам самоврядування п’яти найбільших міст і курортів, які створили обмежувальні системи, щодо руху транспортних засобів, які працюють на дизельному паливі, планують виділити 20 млн євро.

Фінансову допомогу також повинні виділити мешканцям, які замінять опалювальні дровами печі на теплові насоси або підключаться до систем централізованого опалення.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео