Brexit News: Брюссель чекає від Лондона нові пропозиції впродовж 48 годин

  			Brexit News: Брюссель чекає від Лондона нові пропозиції впродовж 48 годин
57581 ПЕРЕГЛЯДІВ

The Telegraph повідомило, що Керівництво ЄС дало Лондону 48 годин для того, щоб він представив нові пропозиції для виходу з “глухого кута” щодо Brexit.

Прем’єр-міністр ВБ домагається досягти нових юридично зобов’язуючих домовленостей із Брюсселем щодо цього суперечливого питання, але наразі нічого не вказує на прогрес.

Європейські чиновники заявили, що працюватимуть усі вихідні без перерви, якщо до вечора п’ятниці отримають “прийнятні ідеї” стосовно “бекстопу” – захисного механізму, який запобігає утворенню жорсткого кордону між Ірландією та Північною Ірландією.

Британські депутати повинні вдруге проголосувати за угоду про Brexit на наступному тижні, якщо вони знову відхилять, то у Британії залишається два варіанти: вихід з ЄС без угоди або відтермінування Brexit після запланованої дати 29 березня.

Тереза Мей вважає, що більшість депутатів, які голосували проти її угоди, підтримають її, якщо їй вдасться домовитися з Брюсселем про зміни, що не дозволять Британії залишатись прив’язаною до митних правил ЄС на невизначений термін.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео