У чергах здебільшого стоять особи, які хочуть отримати відстрочку, або мають бронювання, поділилися у ТЦК та СП.
У столиці України стало менше охочих поповнити лави армії, поділився представник ТЦК / колаж УНІАН, фото УНІАН
У Києві кількість добровольців, які б хотіли служити в лавах ЗСУ, зменшилася, порівняно з 2022-2023 роками.
Про це заявив помічник начальника Київського міського ТЦК та СП з правової роботи Тарас Титаренко в ефірі “Київ24”.
“На даний момент кількість добровольців, які мають бажання вступити до лав Збройних сил України та Сил оборони України, зменшилась, порівняно з 2022 та 2023 роками”, – сказав він.
Відео дня
Титаренко також розповів, хто стоїть у чергах до ТЦК та СП:
“У більшості черг до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки – особи, які хочуть отримати відстрочку, або мають бронювання і для цього здійснюють оформлення необхідних документів”.
Читайте також:
“На ньому важкі плити”: у Харкові під завалами зруйнованого росіянами будинку знайшли тіло дитини (відео)
Додаткова мобілізація 160 тисяч українців: у НГУ розповіли про величезний дефіцит людей
Важливі новини України – що повідомлялося
Як повідомляв УНІАН, Україна посилює мобілізаційні зусилля, проводячи рейди у людних локаціях, як-от концертні зали, елітні магазини у Києві та популярні кафе в Одесі.
The Wall Street Journal писало, що такий підхід свідчить про зростаючі труднощі у наборі нових солдатів для компенсації втрат на фронті, де війна триває майже три роки. У суспільстві зростає напруга через те, що деякі впливові особи уникають призову. Нещодавно це змусило генпрокурора Андрія Костіна піти у відставку.
За даними видання, на сході, де українські сили вже значно ослаблені, росіяни активно використовують свою чисельну перевагу. В умовах внутрішніх викликів президент Зеленський намагається отримати більше зброї та підтримки від США. Однак, головна проблема всередині країни залишається у нестачі людського ресурсу. Більшість охочих до служби вже на фронті, і зараз стає все важче залучати нових.
Також відомо, що в Україні планують мобілізувати додатково 160 тисяч громадян. Так, секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Литвиненко заявив, що загалом до складу Сил оборони України вже було призвано 1 млн 50 тисяч громадян.