Заступник очільника Житомирщини відкрив бізнес в анексованому Криму

  			Заступник очільника Житомирщини відкрив бізнес в анексованому Криму
86528 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перший заступник Житомирської ОДА, Володимир Федоренко з дружиною в самий розпал війни з Росією, займалися бізнесом на окупованії території півострова Крим, де з 27 січня 2015 року зареєстрували ООО «Территория Совершенства».

Фото: скріншот

Про це повідомив акивіст ГО “Стоп корупції” Олександр Ігнатьєв.

З відкритих реєстрів, стало відомо що, дружина першого заступника голови ЖОДА, Бабічева К. М. у 2015 р. заснувала ООО «Территория Совершенства» у Російській Федерації.

Автобіографічна довідка пана Федоренко не містить жодной інформації, про його службу в органах місцевої чи державної влади. Але відомо, що його трудова біографія почалася з 32-х річного віку, з посади виконавчого директора в фірми дружини. Чем він займався доцього часу невідомо. Чі умисно він приховує окремі факти свого життя ?

Фото: скріншот

До свого призначення в ЖОДА, пан Федоренко був заступником голови Аграрної партії України, до цього з 2012 до 2014 року, він був помічником народного депутата від партії Удар — Валерія Карпунцова (на безкоштовній основі).

Відомо, що у заступника губернатора Володимира Федоренка, «особливі» відносини з керівництвом Олевської ОТГ. Його часті візити до Олевська, залишають чимало запитань. За інформацією з наших джерел, пан Федоренко лобіює інтереси видобувних компаній з російським корінням, які дуже зацікавлені в розробці копалин з богатими покладами берілу, цирконію та титанової руди, більша частина з яких знаходиться на заповідних землях Олевщини. За планом нібито західних інвесторів единим споживачем цінной сировини добутої з олевських земель є завод «Кримський Титан», якій зареєстрований і платить податки в Росії.

Хоча інформації в інтернеті про першого заступника Житомирської ОДА мало, але ми знайшли коментарі про нього від працівників, салону краси в Києві.

Фото: скріншот
Міський голова Олевської ОТГ, подякував директору київського салону краси у 2018 році.Фото із вільних джерел

stopcor.org


Предлагаем комплексные услуги по размещению различного контента: статей, новостей, пресс-релизов и пр.

Для размещения материала, комплексного размещения, а также ознакомится со списком сайтов или другим вопросам, вы всегда можете обратившись на нашу электронную почту [email protected] 

Мы всегда готовы к сотрудничеству! С уважением редакция сайта Politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео