У Львові підприємці малого бізнесу провели мирну акцію протесту під окружним адмінсудом

  			У Львові підприємці малого бізнесу провели мирну акцію протесту під окружним адмінсудом
252939 ПЕРЕГЛЯДІВ

Власники МАФів вимагають скасування ухвали ЛМР, що забороняє торгувати алкоголем у кіосках.

14 травня, підприємці прийшли під стіни окружного адмінсуду з акцією протесту, одна з підприємиць подала до суду вимогу скасувати ухвалу ЛМР, яка забороняє торгувати алкоголем у кіосках. У вівторок,

«Підприємець, який обслуговує тимчасову споруду, так само сплачує податки, сплачує ліцензію, він тягне весь на собі податковий тягар», – зазначив підприємець Олег Дутко.

«У людей є кредити, вони вклали гроші в бізнес, мають оплачені ліцензії. І на сьогоднішній день фізично люди розуміють, що собі дати раду з тим всім не зможуть, якщо мають закрити свої магазини», – додає співорганізатор акції Роман Жук.

Міськара каже інше, ухвала не передбачає закриття торгових точок, а має на меті змусити підприємців змінити асортимент. Щоби в місті поменшало злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння. Зараз районні адміністрації проводять перевірку МАФів. «Нікого ми не збираємося штрафувати. Депутатський корпус прийняв рішення, що, якщо підприємці не дослухаються і не заберуть спиртних напоїв із прилавків, тоді ми будемо вилучати ту тимчасову споруду з перспективної схеми. Відповідно, вона може бути демонтована», – тлумачить директор міського департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Наприклад, у МАФі на вул. Науковій, 55 торгували алкоголем та цигарками. Але зараз тут зачинено. А ось кіоск поруч, у кілька разів більший – продає все.

Мешканці цього району до заборони ставляться спокійно. Мовляв, точок продажу алкоголю в місті і так вистачає. «Я думаю, що це правильно. Щоб діти не купували. Це правильно. Алкоголь – річ, яка нищить, а молодь – особливо», – вважає мешканка Ярослава.

«Треба наполовину щоб було. А нащо їх стільки на кожному кроці? Їх треба наполовину менше і все! Я думаю, що тоді буде добре», – додає містянин Роман.

Районні адміністрації нарахували у Львові 236 кіосків, що торгували алкоголем. Це 14% від усіх зареєстрованих в місті МАФів.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео