У Львові люди не можуть потрапити додому через приїзд Порошенка (ФОТО)

  			У Львові люди не можуть потрапити додому через приїзд Порошенка (ФОТО)
56801 ПЕРЕГЛЯДІВ

У мережі з’явилися фото, на яких видно, як у Львові представники поліції та співробітники Управління державної охорони перекрили вулиці та зупинили рух громадського транспорту, через що місцеві жителі не можуть дістатися додому.

Відповідні фото опублікував Сергій Чаплигін на своїй сторінці у Facebook.

“А додому можна пройти? Привезли Порошенко – думав війна почалася”, – саркастично пише Сергій.

Народний депутат та заступник лідера Радикальної партії Андрій Лозовий теж відреагував на так званий приїзд Порошенка до Львова.

“Шляк би його трафив! Зустріч Порошенка з виборцями у Львові. Кандидат вважає цей край базовим, холєра ж ясна..”, – зауважив Лозовий.

Цікаво те, що Анатолій Гриценко теж поділився досить показовою інформацією.

Так, за його словами, львівських курсантів і офіцерів Національної Академії Сухопутних військ примусово зганяють на зустріч із Порошенко.

“Сьогодні у Львові курсанти і офіцери Національної Академії Сухопутних військ отримали наказ: усім організовано прибути на публічну зустріч Порошенка-кандидата з «місцевою громадою». Щоб військові виглядали як «громада», їм дана команда усім переодягтися у цивільний одяг. Курсантам, які проживають у місті, щоб завчасно переодягтися, скасували третю пару планових занять. Все що заманеться гаранту, навіть військові «на підтанцьовці» – аби лишень виглядало як «масова підтримка Порошенка виборцями Львова».

Начальник Академії генерал Павло Ткачук міг би зупинити цей шабаш, але на мій дзвінок не відповів. Що ж, мовчання – теж відповідь. Не забуду”, – написав Гриценко.

Нагадаємо, раніше ми інформували про те, що сьогодні, 28 березня, під час візиту Порошенка до Львова “Нацкорпус” провів вже традиційну акцію «Геть свинарчуків!». Крім цього, з’явилися фото перекритого Львова напередодні зустрічі Порошенка із виборцями.

informator.news

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео