Туристичні дороги до гір та морів відремонтують цьогоріч

  			Туристичні дороги до гір та морів відремонтують цьогоріч
56931 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство інфраструктури України визначило перелік туристичних маршрутів, які потребують першочергового дорожнього ремонту, передає Zruchno.Travel.

За словами міністра інфраструктури, ремонт та реконструкція доріг на важливих туристичних напрямках буде одним з пріорітетів Міністерства інфраструктури України у 2019 році.

“Безумовно, для нас туризм – це ключове. Ми би хотіли, щоб до наших замків, до гір, до морів була доступна транспортна інфраструктура”, – наголосив міністр.

Які напрямки будуть відремонтовані?

За словами міністра, серед ключових напрямків дорожніх робіт сьогодні є проект Go Highway, який являє собою транспортний коридор Львів – Тернопіль – Вінниця – Одеса – Миколаїв, автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський та Р-52 Решетилівка – Дніпро.

На ремонт доріг Закарпатської області цьогоріч передбачено більше 800 мільйонів гривень, у тому числі 262 мільйонів виділено на дорогу Н-09, яка поєднує Закарпаття з Івано-Франківщиною. Також у пріорітеті траса Н-10 Івано-Франківськ – Стрий.

Нагадаємо, що цього року на розвиток дорожньої інфраструктури країни передбачається фінансування у розмірі понад 50 мільярдів гривень. При цьому 35% коштів Дорожнього фонду буде спрямовано до місцевих бюджетів, зокрема на ремонт під’їзних шляхів до визначних історичних та природних пам’яток.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео