Столицю захлиснули “побочні дії” монетизації: в банках хаос, люди чекають годинами

  			Столицю захлиснули “побочні дії” монетизації: в банках хаос, люди чекають годинами
140655 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цьогорічне весняне оновлення – монетизація субсидій – вже вступило в дію. Як саме вступив в дію механізм, та з якими труднощами вже довелося зіткнутися жителям столиці

Про головні аспекти процесу, що днями як раз почав діяти не на словах, а на практиці, розповіли представники київської влади та керівництво Ощадбанку в рамках прес-брифінгу із питань процесу монетизації субсидій у Києві.

“З 12 по 20 числа – це є комунальний період, тож ми підсилили фронт лінії для забезпечення якісного сервісу наших клієнтів. Відділення забезпечені готівкою, банкомати працюють, створені спеціальні фокус-групи, аби перше зарахування відбулося якісно. Сьогодні ж на початку дня стало відомо, що у деяких районах спостерігається відповідний трафік – черги є, але не критичні”, – розповідає Олег Римарев, заступник начальника Головного управління Ощадбанку з роздрібного бізнесу по м. Києву та Київській області.

Але кияни кажуть про не дуже позитивні речі.

“Вже із самого ранку не можна було проштовхнутися – біля кожного вікна зібралися черги по 10 – 20 осіб. І кожні 15 – 20 хвилин народу ставало все більше і більше. Доводилося виходити і чекати біля банку, бо в приміщення – нереальна штовханина. Вони що, не могли збільшити кількість працівників на ці дні? Комусь пояснити, комусь потрібно зняти та оплатити – а це все час. В мене пішло більше години, аби здійснити необхідні фінансові операції. А це ж тільки ранок – що ж буде ввечері?”, – скаржиться киянка Євгенія Свира.

Аби уникнути черги, каже Олег Римарев, усі охочі можуть зареєструватися на певний час та без зайвих проблем завітати до банку. Це можна зробити або на офіційному сайті Ощадбанку, або зателефонувати за номером гарячої лінії 0800-210-800. Отримувати кошти, передбачені монетизацією субсидій, можна на картку киянина, соціальну або ж пенсійну картку. Тим, хто ще не має відповідного “пластику”, можна замовити картку в Ощадбанку – реєстрація в базі відбувається впродовж однієї доби.

“В столиці 101 тисяча пенсіонерів отримали кошти на пенсійні рахунки і 57 тисячам домогосподарств кошти були перераховані на “Ощадбанк”, – говорить заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко.

“Впродовж 12 березня на картки надійшли зарахування 23 414 клієнтам. А оформлено було карток для виплат понад 2, 5 тисячі”, – відзначає Римарев.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео