Стиль чи комфорт, як одягаються працівниці «Волиньобленерго».

  			Стиль чи комфорт, як одягаються працівниці «Волиньобленерго».
224826 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми поцікавилися у працівниці ПрАТ «Волиньобленерго», у що вони вбираються щодня та роботу.
Відповіді нас здивували, вони були різні, але майже всі дівчата упевнені, що стиль – це не лише круті бренди.

Раціональна Ірина

Вона обрала тактику акцентувати яскравим кольором волосся і темною помадою, полюбляє складною літературою та стверджує, що розумною бути модно.
Невід’ємний елемент образу Ірини – чокер на шиї. Обов’язково носить на руці резинку, це не тільки гарно, а й практично – завжди можна зібрати неслухняне волосся.

“Моя велика любов – сережки. Маю кілька дірок у вухах, проте постійно міняю одну пару сережок залежно від настрою, наприклад, під колір неба. Ношу різні моделі – від зірочок до героїв комп’ютерних ігор”, – розповідає інженерка.
Фасони переважно обирає вільні, обтягує та вважає, ідеальний колір – це чорний, який можна розбавити білими або дуже яскравими елементами. Не уявляє гардеробу без джинсів – в них іна прогулянку, і на побачення, поїхати у подорож, у них можна бігати і навіть тренуватися, бо вони зручні.

“Ніколи не взула би гостроносі туфлі із дев’яностих, не надягнула би блискучий одяг чи яскраві білі брюки”, – каже дівчина.

Демократична Оксана

Оксана Манько вже 10 років працює у «Волиньобленерго», за спеціальністю оператор служби ліній 35–110 кВ. Згадує свій перший робочий день – 20 червня, і каже, що тоді була вбрана у яскраве фіолетове плаття і стильні жовті туфлі. Зараз Оксана віддає перевагу більш демократичному одягу і вважає – комфорт понад усе.

“У базовому гардеробі чорний, червоний, білий одяг, зокрема джинси, сорочки, плаття, – розповідає Оксана й додає, що це стандартний набір кожної панянки. – Але плаття і спідниці надягаю рідко, переважно на свята. Взуття краще без підборів, головне – щоб було зручно”, – стверджує Оксана.

На питання, що ніколи не одягнула би, задумується кілька секунд і жартома відказує – латексний костюм.

“На роботу ніколи не надягнула би короткі шкіряні шорти. Одяг має відповідати місцю, куди ти йдеш. Якщо збираєшся на ринок по продукти, то на шпильках і в короткому платті теж недоречно, – каже прихильниця простого і зручного одягу”, – додає дівчина. «Головне – щоб одяг був чистий, випрасуваний та охайний»

Переважно використовує мінімум макіяжу, із аксесуарів обирає годинник. Вважає, що у жінки обов’язково має бути охайні нігті. Чи це буде малюнок, чи однотонне покриття – залежить від вподобань кожної жінки. Замість класичної сумки обирає зручний рюкзак.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео