Ще на тиждень відтягують на розгляд справу Труханова

  			Ще на тиждень відтягують на розгляд справу Труханова
112856 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 квітня Малиновський районний суд Одеси зі слідчим суддею Сергієм Черевком розглянули лист керівника САП Назара Холодницького про прохання перенесення на пізніший термін розгляду кримінального провадження через неготовність САП надати скоригований обвинувальний акт.

“Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницький звернувся до суду з листом, в якому повідомив, що група прокурорів не встигла внести протягом тижня необхідні зміни до обсягу обвинувального акту в кримінальному провадженні, що стосується законності придбання Одеською мерією будівлі колишнього заводу “Краян”. Вносячи клопотання, представники САП керувались ст. 348 і 341 Кримінального процесуального кодексу України і просили надати на виконання цієї роботи три тижні. Однак насправді мали в розпорядженні лише чотири дні”, – говорить суддя.

Труханов та кілька посадовців Одеської міської ради в період з липня-грудня 2016 року заволоділи великою сумою місцевого бюджету, купивши за завищеною вартістю маєтку збанкрутілого одеського заводу “Краян” (ринкова ціна об’єкта становила 92 мільйони гривень, а придбано за 11,5 мільйона гривень.)

Головуючий суддя справи дав висловити свої погляди адвокатам восьми фігурантів у провадженні. З боку захисників протестів чи заперечень проти надання додаткового часу для завершення прокурорами розпочатої роботи щодо зміни обсягу обвинувачень підсудним не було.

“Суд вирішив відкласти розгляд справи на тиждень — до 21 квітня”, – озвучив ухвалу суддя.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео