СБУ викрила на хабарі директора одного з комунальних підприємств Львівської міської ради

  			СБУ викрила на хабарі директора одного з комунальних підприємств Львівської міської ради
168690 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець організував протиправний механізм з фіктивного постачання вапна, що мало використовуватись для стабільного функціонування станції очистки фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За задумом зловмисника планувалося використання лише третину від передбаченої технологічним процесом кількості вапна та отримання очільником КП неправомірної вигоди в розмірі 65% від суми перерахованих коштів за фактично непоставлений товар, а також отримання “відкату” з кожного поставленого кілограма вапна.

Співробітники СБ України задокументували вимагання директором КП майже 5 млн грн від місцевого підприємця за визнання його переможцем відкритих торгів, та підписання з ним договору поставки вапна з подальшою фальсифікацією бухгалтерської документації за нібито поставлену продукцію.

Правоохоронці затримали директора на робочому місці під час одержання частини хабара в сумі понад чотириста тисяч гривень.

Очільника одного з комунальних підприємств Львівської міської ради затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення хабарнику про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

У СБУ повідомили, що перевіряється причетність інших чиновників Львівської міськради до створення протиправного механізму в екологічній сфері, що міг призвести до забруднення ґрунту та підземних вод, нанесення шкоди навколишньому природному середовищу, життю та здоров’ю людей.

За даними УНІАН, у Львові затримали під час одержання хабара директора львівського комунального підприємства “Збиранка” (Грибовицьке сміттєзвалище).

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео