Розкрита схема АЗС, за якою паливо “розчиняється у повітрі”

  			Розкрита схема АЗС, за якою паливо “розчиняється у повітрі”
224637 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генпрокуратура розпочала масштабну операцію по боротьбі з незаконними пунктами продажу нафтопродуктів і скрапленого газу, а місця продажу “поза законом” продовжують рости, як гриби після дощу, про що повідомляють у мережі Фейсбук.

“Заправки дійсно прикрили, але ненадовго – на тиждень. А після, господарів АЗС «обилетили» за старою схемою, і вони спокійнісінько повернулися на робочі місця, продовживши свою протиправну діяльність…” – пише очевидець.

Такі точки АЗС закривають ланцюг злочинних махінацій з дизельним паливом, яке викрадають з тепловозів. На подібних заправках продають крадене паливо, а потурає у всьому цьому Павло Яценко –  заступник директора з безпеки регіонального філіалу  «Одеська залізниця». А посередників у цій справі виступає Андрій Білоусов, якого користувач називає «смотрящим на миколаївській залізниці»

Користувач Фейсбук Денис Жело об’їхав лише невелику частину таких заправок на території Миколаївської області. Можна тільки припустити, скільки їх знаходиться по території України і на скільки вони обікрали країну загалом і кожного українця зокрема. Адже “Укрзалізниця” – державне підприємство, яке фінансується з держбюджету.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео