Порошенка запідозрили у можливій прихованій агітації

  			Порошенка запідозрили у можливій прихованій агітації
224599 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомляє громадська мережа ОПОРА. Рада регіонального розвитку може використовуватися для ймовірної прихованої агітації на користь кандидата у президенти Петра Порошенка.

“У Білій Церкві по житлових будинках розповсюджують карти міста з “перспективним планом розвитку”. На мапі позначено об’єкти, які фінансуватимуться у 2019-2021 рр, та розміщено фото мера міста Геннадія Дикого та кандидата у президенти Петра Порошенка. На конвертах, в яких розповсюджуються матеріали, є підписи “Рада Регіонального Розвитку” та “Президент України Петро Порошенко”, – кажуть експерти.

У брошурі є – звернення президента України, анкета щодо обговорення перспективного плану розвитку територій за ініціативи президента та конверт з маркуванням.

Серед пріоритетних планів розвитку міста, зображених на карті –  благоустрій населеного пункту: ремонт доріг, освітлення, велодоріжки реконструкція та ремонт медичних закладів, тощо. Зазначається, що це лише основна частина всіх пропозицій, а з повним переліком можна ознайомитись за наведеними на листівці адресами. Також повідомляється про можливість залишати свої відгуки та пропозиції. “План перспективного розвитку Білої Церкви” розроблено за указом президента України від 6 грудня 2018 року. Подібні матеріали від “Ради регіонального розвитку” розповсюджують не лише на Київщині, але і в інших містах України, зокрема – на Вінниччині, Закарпатті, Рівненщині

“Враховуючи, що головою Ради регіонального розвитку є чинний президент, який одночасно є і кандидатом на посаду глави держави, масове розповсюдження вищезгаданих матеріалів під час виборчої кампанії та у період, коли кандидати активно ведуть агітаційну діяльність, потребує того,  щоб  влада більш відкрито та доступно пояснювала громадянам, для чого ці матеріали розповсюджуються, які джерела фінансування цих матеріалів та хто, власне, їх розповсюджує”, – каже координатор спостереження ГМ “ОПОРА” за виборами у Київській  області Олексій Рєпік.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео