Покровськ втричі задрав гонорар «DZIDZIO» до 600 тисяч за концерт на День дітей

  			Покровськ втричі задрав гонорар «DZIDZIO» до 600 тисяч за концерт на День дітей
253067 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради

28 травня завантажив у систему ProZorro намір укласти договір із підприємцем Віктором Пригладем для організації виступу українського поп-гурту «DZIDZIO» за 600 тис грн.

Покровська міськрада суттєво переплатить за виступ артистів. Так, у минулому році управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради Київської області заплатило за  виступ «DZIDZIO» виступ 197 тис. грн, виконавчий комітет Сокальської міської ради (львівська обл.) — 136 тис грн, Золочівська селищна рада — 110 тис грн.

Спонсором і ініціатором виступу «DZIDZIO» є покровський міський голова Руслан Требушкін. Крім того, активісти з’ясували, що «DZIDZIO» виступить в Покровську за оплату, а в Мирнограді — безкоштовно.

Виступ відбудеться з нагоди Дня захисту дітей, який в Україні святкують 1 червня.

В результаті переговорної процедури організатором виступу гурту у Покровську став Віктор Пригладь. Він є батьком Володимира Пригладя — київського продюсера та чоловіка співачки Наталії Валевської.

Пригладь зареєструвався приватним підприємцем восени 2016 року і уклав вже 20 договорів з різними бюджетними структурами Покровська і сусіднього Мирнограда на загальну суму в 7,2 мільйонів гривень.

Влітку 2017 року чиновники Покровська і чоловік співачки Валевської уклали сумнівну угоду з купівлі транспортних засобів на суму 1,7 млн ​​гривень. Тоді в ході проведеного за 40 хвилин тендера покровське КП «Управління міського господарства» купило у Пригладя за завищеною ціною старі автобуси, незважаючи на те, що в технічних характеристиках транспорту не було вказано, що автобуси можуть бути б/у. Крім того, з’ясувалося, що технічні характеристики тендера були написані чітко під підприємця Пригладя. Пізніше прокуратура за цим фактом відкрила кримінальну справу.

Отримують від Покровської міськради замовлення батько Пригладь – Володимир, та його дружина Наталія Валевська. Останній з 2016 року покровські чиновники віддали 787 тис гривень, а її свекру Віктору Пригладю — 4,4 млн грн.

Источник: nashigroshi

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео