Підкуп виборців: Аваков звинуватив Порошенка

  			Підкуп виборців: Аваков звинуватив Порошенка
140651 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів в ефірі “слова” на ICTV, що штаб провладного кандидата за допомогою адмінресурсу нібито намагається купити голоси пенсіонерів Києва, Київської області і ще одного регіону.

“Я приведу приклад однієї кримінальної справи, яка розслідується в Василькові Київської області. Мова йде про підкуп голосів … Один зі штабів провладної команди наймає агітаторів, ті вибирають сто осіб, як правило, найбідніших, йдуть до них в квартири і запитують, чи готові вони підтримати кандидата і, якщо так, то пропонують допомогу. Зі ста осіб 30 говорить “так, ми готові”. Цих людей записують, йдуть до райради або соцзабез зі списком і кажуть керівнику райради, меру виділити цим людям по тисячі гривень. Використовуючи кошти програми “Турбота”, закладеної в бюджеті”, – каже міністр.

За словами Авакова, після того, як адмінресурс був задіяний і гроші пенсіонеру були виплачені, надходить дзвінок зі штабу, і людина цікавиться, чи отримала гроші людина. На ствердну відповідь той, хто телефонує, просить стримати слово і при підтримці кандидата.

Глава МВС стверджує, що такі випадки мали місце в Київській області, Києві, Одесі та області і в Харківській області.

“У нас всього є звернення по чотирьом кандидатам. ДБР веде перевірку по Тимошенко, я в даному випадку сказав про те, що направлено в сторону команди Порошенка, у нас є звернення по Таруті і Гриценку – по одному”- продовжив міністр

При цьому Аваков звернув увагу на той факт, що наявність звернення ще не означає, що дійсно має місце злочин.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео