Одеський порт кращий порт Чорноморського регіону

  			Одеський порт кращий порт Чорноморського регіону
225419 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одеський порт став переможцем міжнародного рейтингу Mare Nostrum MedCruise Awards. Про це повідомила Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Урочиста церемонія вручення міжнародної нагороди Mare Nostrum MedCruise Awards для судноплавних ліній, портів, турагентських і туроператорських компаній, галузевих ЗМІ та ін., які зробили значний внесок у розвиток круїзної індустрії в країнах Середземноморського басейну відбулась у італійському місті Генуя.

Організаторами сталі найбільша в світі Асоціація суб’єктів круїзного судноплавства Середземного і прилеглих морів MedCruise спільно з адміністраціями портів Генуя і Савона і редакцією журналу Grimaldi Magazine Mare Nostrum.

У рейтингу  було представлено 19 номінації за досягнення у 2018 році. За цей час Середземноморський басейн й прилеглі моря відвідали більше 25 млн. круїзних туристів

Одеському порту журі присудила звання «Кращий порт Чорноморського регіону».

За словами начальника адміністрації Одеського порту Ігоря Ткачука,  нагороду, яку отримало державне підприємство – великим досягненням для Одеського порту.

  •  За останні роки з причин, пов’язаних з геополітикою, кількість суднозаходів до Одеси круїзних лайнерів під іноземним прапором почала стрімко скорочуватися і в минулому році цей показник впав до нуля. Але всі ці роки ми не опускали руки і робили зусилля для повернення білих теплоходів в Чорне море. За цей час, два рази на рік наші представники проводять серію зустрічей та переговорів з круїзними лініями підчас Генеральних асамблей Асоціації MedCruise. Ми також забезпечуємо просування туристичного бренду України на головному міжнародному круїзному форумі Seatrade Cruise Global. Крім того, адміністрація Одеського порту взяла на себе ініціативу створення міжнародної робочої групи з представників круїзних портів Чорного моря, яка веде активну роботу з операторами ринку, інформує їх про розвиток круїзної інфраструктури в регіоні, про ситуацію з безпекою і так далі. Ця нагорода є підтримка цієї нашої роботи і одночасно це сигнал операторам ринку що, ситуація у регіоні стабілізувалася і можна включати українські порти до розкладу круїзів.

На підтвердження своїх слів про стабілізацію ситуації з безпекою Ігор Ткачук навів дві цифри: на 2020 й рік Одеський порт отримав вже 11 заявок на суднозаходи круїзних лайнерів під іноземним прапором і 8 заявок надійшло на сезон 2021 року.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео