Ні квартири, ні машини, але звідки ж тоді елітна нерухомість у Москві? Як «бідують» родичі російського керівника окупованого Криму

  			Ні квартири, ні машини, але звідки ж тоді елітна нерухомість у Москві? Як «бідують» родичі російського керівника окупованого Криму
224890 ПЕРЕГЛЯДІВ

The Insider опублікувало розслідування про збагачення родичів російського керівника анексованого Криму Сергія Аксьонова.

Якщо звіряти дані занесені до останньої декларації Аксьонова, він немає ні квартири, ані машини, лише кілька об’єктів у користуванні – земельна ділянка та житловий будинок у Сімферополі. Дохід за рік склав 3 мільйони рублів (десь 1,2 мільйона гривень).

Дружина його має три квартири і дев’ять нежитлових приміщень, її дохід складає майже 13 мільйонів рублів (близько 5,2 мільйона гривень).

Будинок у Сімферополі який подружжя Аксьонових орендує, площею 577 квадратних метри, записаний на тещу чиновника Людмилу Добриню. На неї оформлене інше майно, а саме квартира площею 234 квадратних метри в елітному ЖК на Пречистенській набережній у Москві мінімальна вартість квартири в 400 мільйонів рублів (160 мільйонів гривень).

Компанія «Преміум трейд» – бізнес, який належить його зятю Кирилу Манусову і його родичам. Ця компанія займається здачею в оренду торгових приміщень, які, «дістаються близьким глави Криму прямо з держвласності».

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео