На Дніпропетровщині в місті Марганець високопосадовці планують розікрасти стратегічне підприємство (ВІДЕО)

  			На Дніпропетровщині в місті Марганець високопосадовці планують розікрасти стратегічне підприємство (ВІДЕО)
84927 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 квітня 2019 року відбулася чергова сесія Марганецької міської ради під час якої була спроба затвердити статут “Про прийняття до комунальної власності міста КП “Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”. Але під впливом небайдужих та розсудливих депутатів це рішення так і не прийняли – повідомляє Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”.

Маючи гіркий досвід з розкраданням КП Марганецьтепломережа, яке було встановлено рішенням суду і наразі йде розслідування кримінальної справи проти голови міста Жадько та її зама Приймака, депутати намагаються не допустити повтору колапсу, тільки вже не з теплом, а з водою.

Депутати вимагали прибрати деякі корупційні пункти Статуту. Підіймалось обговорення боргу у розмірі 50 млн. гривен, але міський голова як завжди перебивала і звинувачувала у брехні.

Пізніше стало відомо, що мер міста Марганець Жадько планує провести завтра позачергову сесію Марганецької міської ради о 8-ій годині ранку, тим самим порушуючи регламент, вона спробує все ж таки протягти це питання – говориться у повідомленні.

stopcor.org

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео