Мер Ужгорода заявив, що йде у «мерівську партію»

  			Мер Ужгорода заявив, що йде у «мерівську партію»
112854 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це Богдан Андріїв повідомив у Facebook .

«Я, як і мер Харкова, вважаю, що в парламенті мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування. А народними депутатами мають обиратися фахівці, які знають проблеми на місцях та вміють їх вирішувати», – пише Андріїв.

«Від самого початку політична сила створювала свою структуру «знизу догори», враховуючи потреби місцевого самоврядування, організовуючи партійні осередки в регіонах. Вважаю, що саме на таких засадах може базуватися сильна парламентська партія, яка буде залежати не від прізвища одного лідера, а від якості роботи її представників. І це стане найкращим стимулом для того, щоб працювати на результат», – підсумовує він.

Офіційно про створення партії планують оголосити в кінці травня — на початку червня.

До нової партії «Відродження» мають приєднатися депутати з «Відродження» у повному обсязі та мажоритарники з «Волі народу» та «Нашого краю».

Про створення партії повідомив і  Генадій Кернес.

«Так, підтверджую – ми, з мером Одеси Геннадієм Трухановим дійсно поведемо в новий Парламент партію. Партію людей, які чують інших людей, які працюють для інших людей, які розуміють проблеми інших людей і знають, як їх вирішити», – додає мер Харкова.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео