Марш жінок у Києві

  			Марш жінок у Києві
140496 ПЕРЕГЛЯДІВ

В столиці на Михайлівській площі декілька сотень осіб вийшли на Марш жінок під гаслом “Солідарність та різноманіття”. Зазначається, що станом на 12:00 на марш зібралося близько 200-300 учасників.

Kyiv #InternationalWomensDay March about to begin. A few a few protesters from radical religious groups detained by police already. pic.twitter.com/oCeT0ulRXj — Christopher Miller (@ChristopherJM) 8 березня 2019 р.

Як повідомляє “Громадське”, учасники ходи виступають за гендерну рівність, права трансгендерної спільноти, а також за ратифікацію Стамбульської конвенції про запобігання насильству.

На місці події прибуло багато силовиків, зокрема Нацполіція, Поліція діалогу, Нацгвардія та представники інших структур.

Також на мітинг проти маршу зібралися кілька десятків людей. Противники Маршу жінок тримали плакати з гаслами: “Бог! Батьківщина! Патріархат!”, “Фемінізм руйнує українські родини” та “Сучасний фемінізм спотворює Богом закладений образ жінки” і прапори, зокрема, з символікою руху “Традиція і порядок”.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео