Кого українці обрали аутсайдером президентських перегонів

  			Кого українці обрали аутсайдером президентських перегонів
224693 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найменше українці хотіли б бачити Романа Насірова на місці президента.

Цьогорічної найбільшої кількості кандидатів в президенти – їх було 39 – більшість перерахованих у бюлетенях людей не набрала 1% голосів.

Подолалити поріг одиниці змогли дев’ять кандидатів. Відкриває рейтинг 30-ки найкращих Юрій Тимошенко, однофамілець та з  такими ж ініціали, як і очільниця “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Зазначали у ЗМІ, його присутність у списку кандидатів має за обов’язок відтягнути голоси у лідерки БЮТ. 0,62% виборців віддають за Юрія, що налічує майже 118 тисяч українців.

Закриває перелік з 39 кандидатів Романа Насірова, саме його найменша кількість виборців підтримало. Екс-главу держфіскальної служби було затримано в березні 2017 за підозру у зловживаннї службовим становищем. Згодом вийшов під заставу і до початку 2018 року залишався на своїй посаді, поки остаточно Кабінет міністрів не звільнив. З того моменту триває метушня щодо поновленням на посту очільника ДФС.

Для анкети Центрвиборчкому в позначці місцем роботи Роман назвав ГО “Федерація дзюдо України”, яку він очолює. Всього отримав 2582 голоси. Більша частина з виборців кандидата живуть у Закарпатській та Чернігівській областях, а також у столиці.

На півтисячі голосів більше отримав інвестор-самовисуванець Сергій Носенко, старший керівник директора інвестиційної компанії International Investment Partners та засновник громадської організації “Розвиток”.

Найкращий серед найгірших стає Аркадій Корнацький, засновник великого агропромислового підприємства “Агрофірма Корнацьких”. Не дивно, що більшість з 4497 його виборців живуть на Миколаївщині – за областю посів 12 місце у рейтингу кандидатів. Також частина виборців віддало голос з Івано-Франківської, Тернопільської і Львівської областей.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео