Голова Херсонської ОДА йде у відставку

  			Голова Херсонської ОДА йде у відставку
84894 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв написав заяву про звільнення «за власним бажанням». Про це Гордєєв повідомив на своїй сторінці у Facebook і додав фото заяви.

«Я не хочу, щоб наслідки інформкілерства проти мене, вплинули на спокій нашої держави, а разом з тим і на спокій Херсонщини. Я не хочу, щоб в такий складний час виборів сфабрикований проти мене негатив хоч якимсь чином негативно відобразився на другому турі виборів Президента України та Верховного головнокомандувача», – написав Гордєєв.

«Є інтереси Держави, які для мене важливіші за будь-які посади! Я сам розвію будь-які сумніви та весь бруд щодо мене, який безпідставно поширюють в інформаційному просторі. В мене немає ні підстав, ні бажання ховатися за посадою ані від людей, ані від слідства. Я готовий захищати і буду захищати своє чесне ім’я», – заявив чиновник.

Заяву про відставку президент має розглянути найближчими днями.

Пізніше на сторінці ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» з’явилось повідомлення про зустріч учасників ініціативи із президентом Порошенком.

«Ми дізнались від пана Порошенка, що заява Андрія Гордєєва про звільнення з посади голови Херсонської ОДА буде підписана Президентом. Нам пообіцяли, що це не останнє рішення з приводу прізвищ, які озвучувались серед замовників вбивства Гандзюк», – повідомили на сторінці.

Раніше активісти ініціативи називали Андрія Гордєєва, його заступника Євгена Рищука та голову Херсонської облради Владислава Мангера причетними до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Андрій Гордєєв був призначений на посаду 28 квітня 2016 року. До цього Гордєєв був народним депутатом від БПП, а перед тим працював юристом у команді херсонського підприємця і політика Андрія Путілова.

day.kyiv.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео