Фейл Бойка: нардеп висів на турніку у Вінниці і працював у Раді одночасно

  			Фейл Бойка: нардеп висів на турніку у Вінниці і працював у Раді одночасно
28864 ПЕРЕГЛЯДІВ

Об 11:00 “112 канал” транслював наживо зустріч Юрія Бойка із тренерами українських збірних у Вінниці. Він обіцяв сприяти відновленню спортивних шкіл і підтягувався на перекладині.

Водночас годиною раніше нардеп здійснив письмову реєстрацію на засіданні парламенту. Бойко був зареєстрований і на післяобідньому засіданні сесії ВР.

Активісти звертають увагу, що це не перший випадок, коли під час передвиборчої кампанії нардепи прогулюють роботу в Раді.

Минулого тижня письмову реєстрацію здійснили за Ірину Геращенко, яка в той час перебувала в Одесі. А її картка взяла участь у 5 з 15 голосувань на ранковому засіданні (усі п’ять – “за”). Геращенко проголосувала за проект закону щодо схвалення рішення президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України 2019 року для участі в багатонаціональних навчаннях (№10067).

Стаття 84 Конституції передбачено, що народні депутати на засіданнях Верховної Ради голосують особисто.

Варто зазначити, що першого тижня агітації роботу в парламенті пропускали VIP – агітатори Анатолія Гриценка й Андрія Садового – нардепи Віктор Чумак та Олег Березюк.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео