Екс-начальника київської ДАБК Кучера оголошено в розшук

  			Екс-начальника київської ДАБК Кучера оголошено в розшук
255617 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України (СБУ) оголосила в розшук главу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (Держархбудінспекція, ДАБК) Києва Сергія Кучера.

Як повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ України, С.Кучера зараховано до категорії осіб, які переховуються від органів прокуратури. Датою його зникнення зазначено 19 листопада 2018 року.

Згідно з інформацією, С.Кучер, 1975 р.н., обвинувачується за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Запобіжний захід йому не обирався.

С.Кучер працював у сфері нерухомості з 1998 року, в 2006 році став депутатом Київської міської ради (№7 у списку «Блоку Кличка», але незабаром перейшов до фракції Партії регіонів), де став заступником голови постійної комісії з питань земельних відносин. У 2010 році стан начальником столичного ДАБК, пішов з посади в 2014 році. Наприкінці того ж року проти нього було відкрито кримінальне провадження за протиправну діяльність у будівельній сфері.

Сергій Кучер злочинними методам протиправно заволодів копіями документів на квартири, які знаходяться у місті Києві на просп. Перемоги 26 та просп. Перемоги 26А і намагається продати їх, представляючись власником, хоча насправді не має жодного відношення до вказаної нерухомості. Кошти з продажу квартир мають піти на «вирішення» його проблем з Законом. Правоохоронні органи відпрацьовують Кучера і роблять все можливе задля запобіганню протиправній діяльності.

Джерело

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео