Борці з корупцією, яких затримали на хабарі у Луцьку, поновилися на посадах

  			Борці з корупцією, яких затримали на хабарі у Луцьку, поновилися на посадах
28943 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Луцьку минулоріч на отриманні неправомірної вигоди затримали в.о. начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції Руслана Макогончука. Полковник поліції виявився ще й сином генерала, зловили на хабарі у розмірі 3 тисячі доларів за непритягнення до відповідальності працівника поліції. Вже за декілька днів чоловік перебував під домашнім арештом.

З’ясувалось, що разом з ним в змові був інший поліцейський управління внутрішньої безпеки поліції Волині – Олександр Шостак.

Макогончук і Шостак звернулися до адміністративного суду, який поновив їх на службі.

Генпрокуратура до Луцького міськрайонного суду надіслала обвинувальний акт щодо обох осіб, й суддя Олеся Калькова розпочала розгляд кримінальної справи.

10 травня у суді прийняли рішення про відсторонення від роботи Олександра Шостака на деякий період часу. Наступне судове засідання відбудеться 15 травня.

«Потрібно зараз, щоб суд розглянув цю справу і виніс справедливе рішення. Тому що працівник поліції, який був викритий у хабарництві, тим більше – працівник Департаменту внутрішньої безпеки, апріорі не може працювати, якщо він був викритий у вчиненні злочину», – прокоментувала Олеся Орлова, працівник Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції .

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео