Берестенко намагається тиснути на підприємства, які виступають конкурентами його фірмі

  			Берестенко намагається тиснути на підприємства, які виступають конкурентами його фірмі
57411 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора у стінах «Інтерфаксу» відбулася чергова пресс-конференція збанкрутілого активіста Віктора Берестенко. В ході виступу були висловлений черговий наклеп на представників Української асоціації транспортної логістики «Південна Пальмира». Вони стосувалися спроб «активістів» встановити, чому деякі підприємства, які працюють на «АВТОХАБі» працюють краще ніж власті підприємства «активістів».

«АВТОХАБ» був відкритий у вересні 2017 року з метою швидкого оформлення імпортних автомобілів. Він дозволив швидко оформити автотранспортний засіб за принципом єдиного вікна. Даний проект був започаткований Олександром Власовим за часів його головування на Одеській митниці. Всього за 8 місяців його роботи було отримано більше мільярду гривень митних платежів. Кожен день «АВТОХАБ» оформляє від 15 до 70 автотранспортних засобів.

До створення «АВТОХАБу» самостійно імпортувати автомобіль коштувало багатьох зусиль та часу – іноді до півроку, а дуже часто також грошей, адже приходилося шукати варіанти для пришвидшення митних процедур. Саме цим й займався Віктор Берестенко, підприємства якого могли вплинути на цей процес. Створення «АВТОХАБу» ліквідувало його монополію та дало рівні можливості для всіх займатися розмитненням автівок. Наразі на території «АВТОХАБу» працює прядка 30 підприємств, які займаються розмитненням автотранспортних засобів.

Віктор Берестенко зараз виступає з позиції скривдженого бізнесмена, проте очевидно, що він, як особа, яка добре знається на корупційних схемам, яка добре знає та озвучує різні суми, просто хоче повернутися до старих схем роботи для власного збагачення. Деякі приклади його діяльності вже були висвітлені правоохоронними органами

Наприклад:

  1.  ТОВ «Інтер Транс Лоджістікс» (ЕДРПОУ 36553339), яка належить Берестенку, завозило автівки «Порш Кайен» з Арабських Еміратів. Після прибуття автівок в Україну компанія відмовлялася від них на користь громадянина, якого в документах відзначала як громадянина невизнаного Придністров’я. (кримінальна справа №42017010000000190)
  2.  ТОВ «Інтер Транс Лоджістікс» везла через Одеській порт саму велику партію контрабандних сигарет в історії Одеської митниці під виглядом туалетного папіру. (Кримінальна справа №42018160000000785 от 29.08.2018)
  3.  В засобах масової інформації Берестенка пов’язують з відмиванням ПДВ через відправлення неіснуючих товарів на неіснуючий панамський оффшор Marvamex Holding.
  4.  Берестенко фігурує в кримінальному провадженні 4201916000000277 щодо організації злочинного угрупування з посадовими особами митниці з метою мінімізації митних платежів.

Тому дана прес-конференція є черговою спробою привернути увагу до себе, спробою включитися у передвиборчу компанію на хвилі благодатної теми боротьби з корупцією, а саме головне спробою маніпулюванням суспільною думкою для боротьби з конкурентами.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео