Печерський суд заборонив будівництво ЖК "Софія Київська"

Печерський суд заборонив будівництво ЖК "Софія Київська"
149340 ПЕРЕГЛЯДІВ

Землі, на яких ведеться будівництво ЖК Софія Київська (знаходиться в селі Софіївська Борщагівка під Києвом), були заарештовані Печерським судом.

Як повідомляє УНІАН, таке рішення суд прийняв після того, як у забудовника зросли борги перед кредиторами. В результаті суд наклав арешт на три земельні ділянки.

Крім того, суддя заборонив Держархібудінспекцієї видавати дозвіл на початок будівельних робіт та вводити ЖК в експлуатацію.

У свою чергу сільській раді Софіївської Борщагівки заборонили затверджувати детальний план, привласнювати адреси будинкам житлового комплексу та низку інших дій.

Комунальним службам суд заборонив підключати ЖК Софія Київська до комунікацій: електро та газопостачання.

Як повідомили ЗМІ, рахунки будівельної компанії також були заарештовані. Відзначається, що забудовник 10 років тому оформив кредит на будівництво житлового комплексу під заставу земельної ділянки та квартир, які будувались. В результаті гроші так і не були повернуті, що і послужило причиною судових розглядів.

Як повідомлялось раніше, земельні ділянки на яких здійснюється будівництво ЖК Софія Київська знаходяться в іпотеці, що істотно збільшує інвестиційні ризики в будівництво.

nerukhomi.ua

Теги: ЖК Софія Київська,Печерський суд

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео