Фейкові набори для тестування на Covid-19 на 12 млн грн – на Харківщині викрито підпільне виробництво (ФОТО)

Фейкові набори для тестування на Covid-19 на 12 млн грн – на Харківщині викрито підпільне виробництво (ФОТО)
337 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратура Харківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України).

За даними слідства, троє чоловіків налагодили підпільне виробництво наборів для забору біологічного матеріалу, транспортування та проведення ПЛР-дослідження на виявлення COVID-19 та інших вірусних інфекцій. Товар сумнівної якості, виготовлений  без необхідних дозвільних документів, в подальшому реалізовувався комунальним закладам охорони здоров’я, мережам аптек через підконтрольних фізичних осіб-підприємців. Усього за 2020 рік через такі ФОПи на сайті prozorro.gov.ua реалізовано близько 850 тис наборів на загальну суму майже 24 млн грн.

Встановлено, що з метою приховування протиправної діяльності та введення покупців в оману «підприємці» вказували недостовірну інформацію щодо місцезнаходження виробничих потужностей.

У ході обшуку, проведеного спільно з слідчим управлінням Головного управління ДФС у Харківській області, виявлено та вилучено близько 200 тис готових наборів для відбору біологічного матеріалу, майже 400 тис комплектів для збору таких наборів, комп`ютерну техніку та документи про фінансово-господарську діяльність підприємств, а також 35 печаток підконтрольних ФОП. Орієнтовна вартість вилученої продукції - 12 млн грн.

Наразі прокурором подано до суду клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

Слідчі дії тривають.

gp.gov.ua

Теги: Прокуратура Харківської області,COVID-19,тест Covid-19,тест-системи,ПЛР-дослідження
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео