Посадовець лісництва на Буковині постане перед судом за одержання хабарів за сприяння в продажу деревини

Посадовець лісництва на Буковині постане перед судом за одержання хабарів за сприяння в продажу деревини
810 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратурою Чернівецької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника державного спеціалізованого лісництва агропромислового комплексу за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець протягом квітня-травня 2020 року одержав неправомірну вигоду від суб’єкта господарювання за сприяння в реалізації деревини та укладанні договорів із підприємством з продажу лісопродукції. Між підприємствами було укладено кілька договорів на продаж понад 80 м куб деревини різних порід на загальну суму понад 325 тис грн. За домовленістю підприємець мав додатково надавати обвинуваченому по 200-400 грн за кожен метр кубічний проданої деревини. Загалом посадовець отримав неправомірну вигоду у розмірі 14,6 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Хмельницькому, оперативний супровід - Управлінням СБУ в Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

Теги: Прокуратура Чернівецької області,хабар,Буковина,одержання неправомірної вигоди
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео