Дикий мер: очільник Білої Церкви "забив" на місцевого проросійського виробника

Дикий мер: очільник Білої Церкви "забив" на місцевого проросійського виробника
338123 ПЕРЕГЛЯДІВ

Подзвони мені, подзвони. Мер Білої Церкви Геннадій Дикий вже майже місяць ігнорує журналістів "СтопКору" у той час, коли в місті працює фірма-"сестра" російського виробника "Роллтону".

27 травня журналісти "СтопКору" прийшли в приймальню до мера міста, утім поспілкуватися з білоцерківським очільником їм не вдалося. Саме тому вони залишили запит на інформацію та коментар у скринці. У визначений законодавствои термін відповіді на запит редакція не отримала. Після чого почався "дзвінковий марафон". Втім, схоже, що співробітники та пресслужба міської ради "здичавіли" так само, як і їхній очільник.

два чоловіки журналісти

Сам пан Геннадій Дикий на дзвінки та повідомлення журналістів теж не відповідає.

переписка в вотсап геннадій дикий

А тим часом, у місті від початку війни продовжує працювати підприємство "Маревен Фуд Європа" – "дочка" "Mareven Food Holdings Ltd". Воно виробляє вермішель швидкого приготування "Роллтон". Таку саму вермішель полюбляють і мешканці країни-агресорки – там теж є завод, що виготовляє "Роллтон". У росії виробником вермішелі є інша "дочка" того самого холдингу – "Маревен Фуд Сентрал".

Таким чином, "сестра" російської компанії від початку повномасштабного вторгнення рф продовжує свою діяльність на території України.

stopcor.org

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео