Ігор Мізрах влаштував неймовірний драйв на сцені під час концерту, присвяченого 8 Березня в «Карібіан Клаб».

Ігор Мізрах влаштував неймовірний драйв на сцені під час концерту, присвяченого 8 Березня в «Карібіан Клаб».
1909 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ігор Аркадійович Мізрах є відомим фахівцем в музичній, економічній, політичній та правовій сферах. Він являється членом Спілки журналістів України і Шеф-редактором журналів "Рейтинг" і «PERSONA.TOP». Ігор Мізрах - це особистість багатогранна, яскрава і дуже цікава. Він не боїться бути собою, вміє блискуче пожартувати, вважаючи, що почуття гумору допомагає вирішити будь-які ситуації, це людина, якій небайдуже майбутнє своєї країни і суспільства в цілому. Та на фоні багатогранності і успіхів у різних суспільно-політичних напрямах, перш за все варто відзначити його музичну творчість. 

Являючись людиною скромною і стриманою, Ігор Аркадійович про свої музичні творіння, виступи на сценах завжди відзивається надзвичайно спокійно, ніколи не заявляючи про хоча б натяк на так-звану зірковість або як в народі ще говорять «зіркову хворобу». Ігор Мізрах – це людина яка співає перш за все від душі і для людей, і саме це робить його фактично унікальним виконавцем якого слухають, шанують, люблять численні прихильники його творчості. 

Буквально кілька годин тому до рук нашої редакції потрапили відеозаписи із захоплюючими, драйвовими, а головне душевними виступами Ігоря Мізраха під час концерту присвяченого дню 8 Березня. У цьому дійстві також взяли участь такі відомі виконавці як: Наталка Карпа, Євген Літвінкович, Ксанті, Вікторія Булеева, Анатолій Гнатюк, Катерина Бужинська, групи «Корупция» та «NZK», дует «Анна-Марія» та багато інших, не менш захоплюючих і знаних виконавців. 

Ігор Мізрах на цьому концерті виконав декілька своїх відомих пісень, які вже давно стали хітами та постійно звучать із студій радіостанцій. «Кардиограммы», «Амулеты любви», «Мой папа вырулит» та дуетна композиція із Ксанті «Холодная зима» - викликали бурхливі овації та надзвичайно теплі емоції у всіх присутніх в залі. То ж і Ви, наші читачі ловіть цей драйв і душевне тепло від Ігоря Мізраха.

Також для справжніх поціновувачів творчості Ігоря Мізраха ми додаємо невеличку вибірку його шикарних, душевних і драйвових хітів.

→Тут Ви можете їх прослухати, а також скачати на свої пристрої. ←

Кардіограми.

Птахи мандрівники.

Амулети.

Попереджав.

Мій тато.

Примадонна.

Хімія.

Старий фотоальбом.

Украдене сонце.

Мені вже не важливо.

Я сам тебе вигадав.

Дай мені.

Теги: Ігор Мізрах, Мизрах Игорь, общественный деятель Игорь Мизрах, политика Игорь Мизрах, Продюсер Игорь Мизрах, экономика Игорь Мизрах, юрист Игорь Мизрах, музыкальный продюсер Игорь Мизрах, продюсер, Игорь Аркадьевич Мизрах, Политический эксперт Игорь Мизрах, Ігор Мізрах, Игорь Мизрах, Игорь Мизрах Вкипедия, политический эксперт Игорь Аркадьевич Мизрах, Мізрах Ігор Аркадійович , Мізрах Ігор Аркадійович новини, Мізрах Ігор Аркадійович політичний експерт, Мізрах Ігор Аркадійович досьє, Мізрах Ігор Аркадійович біографія, Игорь Мизрах Банковая, Мизрах Игорь новости, Политэксперт Игорь Мизрах, Мизрах Игорь член Национального союза журналистов Украины,Мизрах песни,Мизрах музыка Игорь Мизрах,Мизрах Винница,Мізрах Ігор,Игорь Мизрах песни,Мизрах Игорь музыка,Мизрах песни ,Мізрах музика,Мизрах композитор,Игорь Аркадьевич Мизрах,Мизрах Киев,Мізрах Вінниця,аналитик Мизрах Игорь,Мизрах политик,политик Мизрах Игорь,Мизрах И.А,Мізрах.І.А,Мизрах адвокат,Мизрах Банковая,Мизрах сайты, Мизрах музыка Игорь Мизрах,песня предупреждал,Игорь Мизрах,Игорь Мизрах Вкипедия,политический эксперт Игорь Аркадьевич Мизрах,Мізрах Ігор Аркадійович ,Мізрах Ігор Аркадійович новини,Мізрах Ігор Аркадійович політичний експерт,Мізрах Ігор Аркадійович досьє,Мізрах Ігор Аркадійович біографія,Игорь Мизрах Банковая,Мизрах Игорь новости,Политэксперт Игорь Мизрах,Мізрах Ігор Аркадійович,Мизрах Игорь Аркадьевич,Мизрах Игорь биография,Игорь Мизрах новости бізнес, Ігор Мізрах музика,Мізрах Ігор пісні,Мізрах Ігор Катерина Бужинська,Мізрах Ігор Анатолій Гнатюк,Мізрах Ігор Ксанті,Мізрах Ігор Євген Літвінкович,Мізрах Ігор Вікторія Булеева,Мізрах Ігор кардіограми,Мізрах Ігор Птахи мандрівники,Мізрах Ігор Амулети,Мізрах Ігор Попереджав,Мізрах Ігор Мій тато,Мізрах Ігор Хімія,Мізрах Ігор Старий фотоальбом,Мізрах Ігор Украдене сонце,Мізрах Ігор Мені вже не важливо,Мізрах Ігор Я сам тебе вигадав,Мізрах Ігор Дай мені,Я сам тебя выдумал,Мне уже не важно,Украденное солнце,Старый фотоальбом,Химия,Примадонна,Предупреждал Мизрах Игорь, Игорь Мизрах кардиограммы любви,Птицы странники Мизрах Игорь,Мизрах Игорь Дай мне,Мизрах Игорь Мне уже не важно,Мизрах Игорь Украденное солнце,Мизрах Игорь Старый фотоальбом,Мизрах Игорь Химия,Мизрах Игорь Примадонна,Мизрах Игорь Мой Папа,Мизрах Игорь Предупреждал,Мизрах Игорь Амулеты,Мизрах Игорь Птицы странники

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео