Ігор Мізрах влаштував неймовірний драйв на сцені під час концерту, присвяченого 8 Березня в «Карібіан Клаб».

Ігор Мізрах влаштував неймовірний драйв на сцені під час концерту, присвяченого 8 Березня в «Карібіан Клаб».
2086 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ігор Аркадійович Мізрах є відомим фахівцем в музичній, економічній, політичній та правовій сферах. Він являється членом Спілки журналістів України і Шеф-редактором журналів "Рейтинг" і «PERSONA.TOP». Ігор Мізрах - це особистість багатогранна, яскрава і дуже цікава. Він не боїться бути собою, вміє блискуче пожартувати, вважаючи, що почуття гумору допомагає вирішити будь-які ситуації, це людина, якій небайдуже майбутнє своєї країни і суспільства в цілому. Та на фоні багатогранності і успіхів у різних суспільно-політичних напрямах, перш за все варто відзначити його музичну творчість. 

Являючись людиною скромною і стриманою, Ігор Аркадійович про свої музичні творіння, виступи на сценах завжди відзивається надзвичайно спокійно, ніколи не заявляючи про хоча б натяк на так-звану зірковість або як в народі ще говорять «зіркову хворобу». Ігор Мізрах – це людина яка співає перш за все від душі і для людей, і саме це робить його фактично унікальним виконавцем якого слухають, шанують, люблять численні прихильники його творчості. 

Буквально кілька годин тому до рук нашої редакції потрапили відеозаписи із захоплюючими, драйвовими, а головне душевними виступами Ігоря Мізраха під час концерту присвяченого дню 8 Березня. У цьому дійстві також взяли участь такі відомі виконавці як: Наталка Карпа, Євген Літвінкович, Ксанті, Вікторія Булеева, Анатолій Гнатюк, Катерина Бужинська, групи «Корупция» та «NZK», дует «Анна-Марія» та багато інших, не менш захоплюючих і знаних виконавців. 

Ігор Мізрах на цьому концерті виконав декілька своїх відомих пісень, які вже давно стали хітами та постійно звучать із студій радіостанцій. «Кардиограммы», «Амулеты любви», «Мой папа вырулит» та дуетна композиція із Ксанті «Холодная зима» - викликали бурхливі овації та надзвичайно теплі емоції у всіх присутніх в залі. То ж і Ви, наші читачі ловіть цей драйв і душевне тепло від Ігоря Мізраха.

Також для справжніх поціновувачів творчості Ігоря Мізраха ми додаємо невеличку вибірку його шикарних, душевних і драйвових хітів.

→Тут Ви можете їх прослухати, а також скачати на свої пристрої. ←

Кардіограми.

Птахи мандрівники.

Амулети.

Попереджав.

Мій тато.

Примадонна.

Хімія.

Старий фотоальбом.

Украдене сонце.

Мені вже не важливо.

Я сам тебе вигадав.

Дай мені.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео