Уряд не дозволить зняти карантин занадто рано, - Міністр охорони здоров’я

Уряд не дозволить зняти карантин занадто рано, - Міністр охорони здоров’я
163446 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає, що передчасне скасування карантину може спричинити другу хвилю коронавірусу в Україні.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив в інтерв’ю міжнародній агенції Reuters, передає пресслужба МОЗ України.

"Під час інтерв’ю глава МОЗ Максим Степанов сказав, що карантин можуть послабити і життя може повернутися до нормального ритму до літа. Але Уряд не дозволить собі ризикувати і зняти карантин занадто рано – щоб не наразитися на другу хвилю коронавірусу", - йдеться у повідомленні.

Як підкреслив Степанов, навіть після послаблення карантину "будуть речі, за якими потрібно буде спостерігати: наприклад все, пов’язане із правилами особистої гігієни, засобами індивідуального захисту та рукостисканням". 

"COVID-19 змінив світ", - наголосив Міністр. 

Також очільник охорони здоров’я заявив, що його дуже бентежить високий відсоток медичних працівників, які заразилися COVID-19 в Україні.

"Захворюваність серед медиків – мій найбільший головний біль. Я дуже схвильований цим", - підкреслив Максим Степанов. 

При цьому очільник відомства додав, що Уряд виділив кошти на підвищення зарплати медикам, збільшує запаси засобів індивідуального захисту, а також запровадив обов’язкове тестування на COVID-19.

day.kyiv.ua

Теги: МОЗ,Максим Степанов,Карантин,Уряд ,COVID-19
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео