Жахливе пограбування літньої жінки!

Жахливе пограбування літньої жінки!
9442 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хтось все життя намагається працювати над тим, аби стати набагато кращими та показувати високі результати. А для когось вічний цикл одного й того ж стає сенсом існування. Поліція розповіла про жахливу подію, яка трапилась в Конотопському районі.

До відділку поліції звернулась літня жінка, яка була сильно наляканою та потребувала допомоги. Вона подала заяву про пограбування. Як вона повідомила, до її будівлі якимось чином потрапив незнайомий їй раніше чоловік. Він одразу накинув на літню жінку рушник, аби та нічого не бачила. Одразу після цього зайшов його товариш. Разом вони зв’язали 68-річну пенсіонерку. Жінку кинули на підлогу, в результаті чого вона вдарилась.

Після того, як жінку знерухомили, крадії почали шукати гроші та коштовності, які мали б знаходитись в домі. Проте крадії не розрахували та натрапили на звичайну пенсіонерку. В її домі відшукалась лише 1700 гривень. Коли крадії побачили, що грошей в літньої жінки немає, вони вирішили, що вона все сховала на собі. Вони вдвох пошматували одяг пенсіонерки, але там також нічого не було.

Тікаючи з дому після невдалої спроби пограбування, крадії взяли із собою: знайдені гроші, набір рожкових ключів, дві пляшки олії по 5 літрів кожна та два пледи. Після того, як жінка змогла звільнитися, вона одразу звернулась до поліції. Там відразу відкрили кримінальне провадження.У ході проведення розслідування виявилось, що зловмисниками були двоє рецидивістів. Раніше судимі 36-ти та 41-річний жителі Дніпра, вже вкотре потрапляють до рук поліції. Все, що вони винесли із будинку пенсіонерки, знаходилось в місці їхнього перебування. Тож речі повернуть пенсіонерці. А поліція продовжує проводити кримінальне провадження за фактом порушення закону та нападу на літню людину.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео