Карикатури Олександра Дубовського для всіх: в Дніпрі працює виставка!

Карикатури Олександра Дубовського для всіх: в Дніпрі працює виставка!
10533 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили про те, що почала працювати виставка відомого карикатуриста з Дніпра – Олександра Дубовського. Вона проходить в будинку мистецтв та має кумедну назву “Халепний пензлик”. На виставці ви зможете побачити понад 70 робіт талановитого карикатуриста. Кожна його картина неповторна і весь час викликає усмішку. Художник переконаний, що таке мистецтво здатне пробудити в людині щирість та в той самий час викоренити всі пороки суспільства.

Метою цієї події є популяризація цього жанру. Останнім часом карикатура не отримує вже тієї уваги, яку їй приділяли раніше. Проте як жанр вона себе ще не вичерпала. Адже це не лише напрямок в мистецтві, це ще й суспільно важливий акт становлення людства, запевнили в Будинку мистецтв. Таку виставку тут поводять далеко не вперше. Раніше можна було побачити 2 персональні виставки художника та архітектора Євгена Шаля. Пізніше тут проводили міжнародну виставку карикатури. А цього року всі мешканці Дніпра можуть побачити роботи відомого члена Національної спілки журналістів та Асоціації карикатуристів України.

Свою першу карикатуру чоловік надрукував тоді, коли ще не замислювався над тим, що це стане його професією. В 1984 році працівник вагоноремонтного заводу надрукував свою першу карикатуру в “Дніпрі вечірньому”. А тепер він професійно займається цим родом діяльності. Чоловік створює те, що може змусити нас сміятись, або плакати, прагнути перевернути гори та досягти свого. Але найголовніше в його роботах те, що вони нам нагадують, що ми люди, а це означає, що маємо бути людяними до кінця. Карикатура здатна пробуджувати в людині те, що приховано було досить довго. Тож приходьте на виставку та дозвольте прекрасному доторкнутись до вашої душі.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео