Жінка з Дніпра намагалась приховатись від поліції, проте ледве не покінчила життя самогубством!

Жінка з Дніпра намагалась приховатись від поліції, проте ледве не покінчила життя самогубством!
7939 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про ще одну невдалу спробу самогубства в Дніпрі. Протягом кількох років жінка перебувала у карному розшуку. Раніше її звинувачували в тому, що вона займалась незаконним продажем зброї. А тепер намагаються привести до тями, аби з’ясувати, що трапилось та чому вона вирішила заподіяти собі смерть.

Як розповідають свідки подій, люди рухались вздовж Тополиної, коли перехожі помітили жінку, яка стояла на краю на 9 поверсі. Вони одразу зрозуміли, що вона намагається покінчити життя самогубством. Тож не втрачаючи часу, вони одразу викликали поліцію та рятувальників, аби ті зняли жінку із багатоповерхівки.

Прибувши на місце події, вони одразу почали знімати жінку та успішно впоралися із своєю задачею. Але пізніше виявилося, що вже протягом тривалого часу жінка знаходиться в карному розшукові. Вона успішно приховувалась від поліції, аби не відбувати призначений їй вирок. Поліція одразу повідомила про це співробітникам карного розшуку. Вони вже забрали жінку та відвезли до слідчого відділку. Всі подробиці цієї справи наразі залишаються в таємниці.

Також повідомляємо про те, що поліція разом із родичами продовжують займатись розшуком жінки із Донецька. За попередніми даними Світлана Федиянова може знаходитись в Дніпрі, тож якщо ви маєте хоча б якусь інформацію, то повідомте рідних. Відомо, що жінка вийшла з дому (селище Звєрєво, Донецька область) 19 січня і з того часу зв'язок з нею обірвався. Родичі припускають, що вона могла виїхати на електричці в напрямку Дніпра або Запоріжжя. Жінка невисока, худорлява, має карі очі та сіде волосся. Вдягнутою була у чорну довгу шубу, чорні чоботи з ремінцями, шапку норкову, махровий шарф, фіолетову кофту.COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео