Перший студент хостел відкриють за сприяння Метінвесту!

Перший студент хостел відкриють за сприяння Метінвесту!
9474 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо про те, що вже протягом певного часу триває процес створення хостелу. Доступне житло планують надати студентам педагогічного університету. Відбудову почали за сприяння компанії “Метінвест”. Координатором наразі виступає “Криворізька фундація майбутнього”.

Минулого року фундація склала угоду з деякими університетами міста. Вони обрали досить різноманітні напрямки роботи. З якимись вони планують розвивати міську інфраструктуру. З якимись університетами домовились про створення умов, які сприятимуть покращеному навчанню.

Також вони прокоментували, чому вирішили створити хостел. По-перше, це на їхню думку сприятиме підвищенню туристичного потенціалу. Також це сприятиме туристичному потенціалові міста. Адже тепер житло буде не лише зручним, а й дешевим. Також велика кількість наукових співробітників вільно зможуть приїжджати до міста на конференції. Частою проблемою відмов від участі раніше було те, що працівники педагогічних закладів не можуть дозволити собі оплатити таке не дешеве житло.

Тим паче, що раніше студенти заочники також не мали місця, де могли б залишитись на час навчання та сесії. А тепер вони зможуть приїздити до цього хостелу та проводити багато часу за вивченням улюблених предметів під час складання сесії.

Зараз все знаходиться на стадії майже завершеності. В приміщенні встановили нові вікна та двері. Встигли вже замінити електрику, відремонтувати світильники. Також кімнати оснастили ліжками, столами, стільцями, тумбочками, шафами. Досі наразі тривають й малярні роботи. Адже кожен блок вони прагнуть зробити особливим.

За словами Олени Лещенко, директорки ГО “Криворізької фундації майбутнього”: “Хостел – це популярний вид житла. Однак в нашому місті він не представлений. І ми робимо перший крок на шляху популяризації цього європейського тренду. Хостел буде розрахований на 70 місць. У кімнатах будуть необхідні меблі та електрообладнання. Передбачені душові кімнати та загальна кухня”.

Протягом останнього часу в Кривому Розі вже встигли відкрити декілька закладів, які сприятимуть покращенню рівня життя населення. Так в місті вже функціонує кімната матері та дитини. А тепер і Криворізький педагогічний університет стане вагомою частиною економічної стабільності міста. А тим часом інші навчальні заклади намагаються організувати низку навчальних проєктів, наприклад лідерську програму для вчителів STEAM-CAMP та кейс-чемпіонат M.Student Champ.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео