New Year Party 2021! Новорічна казка від Ігоря Мізраха і Ксанті – трек «Холодная зима». Прем’єра відбулась у день зйомок Новорічного вогника

New Year Party 2021! Новорічна казка від Ігоря Мізраха і Ксанті – трек «Холодная зима». Прем’єра відбулась у день зйомок Новорічного вогника
179800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 23 грудня у Pochayna Event Hallщо за адресою м. Київ, Проспект Степана Бандери, 23 відбулась грандіозна подія всеукраїнського масштабу - New Year Party 2021. Новорічний вогник зібрав разом зірок шоу-бізнесу, успішних бізнесменів, відомих політичних і громадських діячів. Присутніх гостей своїми виступами розважали відомі зірки, серед яких Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Ігор Мізрах, Ксанті, Guitarist Flame, Натаніка, Петро Чорний, Вікторія Булеєва і ще багато неймовірних виконавців. Новорічний вогник проводився у форматі телезйомки для 5 телевізійних каналів України та транслюватиметься в Новорічну ніч 2021. Свято також висвітлювали в українських і міжнародних глянцевих виданнях.

Особливою родзинкою вечора стала прем’єра дуетної композиції Ігоря Мізраха та Ксанті «Холодная зима». На думку експертів трек стане головним хітом зими 2021. Варто зазначити, що музиканти вперше записали дует, але вже планують наступні пісні, а також зйомки кліпу.

«Холодная зима» Ігоря Мізраха і Ксанті зачаровує з перших секунд звучання і переносить слухача у неймовірну та чарівну зимову казку. Сучасне звучання в поєднанні з мелодійністю і проникливим текстом роблять пісню незабутньою та надзвичайно цікавою.

"Холодная зима" - це чуттєва балада про людину, яка загубилась у вулицях великого міста і постійних невідкладних справах, пройшовши величезний шлях зберегла свою душу відкритою, щирою, щоб почати новий рік з чистого аркуша.

Багато з нас вслухаючись у кожне слово, кожен звук цієї композиції поринають у цей незабутній світ та мріють, щоб прийдешній рік став кращим за попередній, щоб розцвітала любов, панував мир, здоров’я щоб було у кожному домі, щоб збувались мрії малечі й дорослих…

Легкий смуток, що проникає в життя з настанням холодів знайомий кожному, але надія на швидке настання весни, очікування змін і святкова метушня задають ритм рухатись вперед, рухатись до мрій, до кращого майбутнього.

 

Прослухати і завантажити пісню можна ТУТ

 

Автор: Vse.Media

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео