Як Олександ Усик відреагував на повернення Майка Тайсона

129674 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомий український боксер нещодавно дізнався про повернення легенди боксу – Майка Тайсона. Звісно, така знакова подія не могла залишитись без уваги. Більшість молодих спортсменів виросли на його боях. Вони навчались його технікам та запам’ятовували рухи. Але час іде, і після нічиєї із Роєм Джонсом-молодшим відомий боксер завершив свою кар’ру у великому спорті.

Усик усіляко підтримує такий вибір суперника, адже вважає, що той повернувся до спорту через сум. Людина без улюбленої справи, наче птаха без крил. А хто б хотів самостійно відрізати свої крила?

Усик сказав: "Я думаю, що Майк знову почав боксувати, тому що йому стало нудно. Людині необхідно займатися улюбленою справою. Мені здається, що він правильно вчинив. Тайсон скинув вагу, він щасливий, так чому б ні? Не думаю, що хотів би битися з Майком, я б краще його по-дружньому обійняв. У дитинстві я дивився поєдинки братів Кличків, Тайсона, Леннокса Льюїса, але моїм головним кумиром завжди був Мухаммед Алі".

Доведеться Олександру Усику зустрітись на рингу з Тайсоном, чи ні, поки що невідомо, проте, якщо це станеться, нас чекатиме просто неймовірний поєдинок. Це два боксери з чудовою технікою. Вони можуть стати гідними конкурентами один для одного. Проте не зараз. Наразі Майк повертається до форми, та хоче реваншу із Роєм. А Усика ще очікує сівй бій, до якого він готуться.

Повернення спортсменів – завжди дуже приємна подія. Адже втрачати кумирів дуже важко. Ми усі виросли на чиїхось досягненнях. Хтось слідкував за атлетами, хтось за боксерами, а хтось за танцівниками. І завершення їхньої кар’єри ми часто відчуваємо, ніби власну поразку. Але Майка Тайсона, на думку Усика, чекає ще багато запеклих боїв. І, можливо, одного разу нашому боксеру все ж таки доведеться вийти на ринг проти зірки.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео